اخبار

  

هم دانشگاهیان ارجمند!

با سلام و احترام

پیرو فراخوان قبلی، پنجمین کنفرانس فارغ‌التحصیلان شریف با مشارکت دانشگاه در روزهای 11 و 12 دی ماه سال جاری برنامه‌ریزی شده است. حضور استادان و دانش‌آموختگان تمامی دوره‌ها و دانشجویان همه‌ی رشته‌های تحصیلی دانشگاه همراه با میهمانان در این کنفرانس، فرصتی گرانبها خواهد بود. محورهای کنفرانس امسال به صورت زیر می‌باشد:

1 - دستاوردهای دانش آموختگان شریف

2 - جایگاه زیست فناوری در علوم و مهندسی

3- چالش‌های آموزش مهندسی و علوم و راه‌حل‌ها

4 - هوشمندسازی کسب و کارها

با توجه به استقبال هم‌دانشگاهیان گرامی فرصت ارسال خلاصه مقاله تا تاریخ 27/08/98 تمدید می‌گردد و از تمامی استادان و دانش‌آموختگان عزیز دعوت می‌شود خلاصه مقاله سخنرانی خود را جهت بررسی و گزینش حداکثر تا تاریخ فوق به دبیرخانه کنفرانس با نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و برگزارکنندگان کنفرانس را در هر چه بهتر شدن این رویداد بزرگ علمی و اجتماعی یاری رسانند. علاقمندان می‌توانند جهت مشاهده قالب مقالات به وبگاه کنفرانس به نشانی: conf.alumsharif.org مراجعه فرمایند.

تمام مقالات پذیرفته شده بر روی وبگاه فوق قابل دسترسی و ارجاع خواهند بود و تعدادی از آنها جهت سخنرانی انتخاب می‌شوند. گواهی شرکت در کنفرانس، گواهی پذیرش مقاله و گواهی سخنرانی به صورت مجزا صادر خواهد شد.

20 آبان ماه 1398

روابط عمومی پنجمین کنفرانس فارغ التحصیلان شریف